inseminator

INSZEMINÁTOR (SZARVASMARHA) TANFOLYAM HÓDMEZŐVÁSÁRHELYEN! JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ MEGHOSSZABÍTVA!

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara, Hódmezővásárhely (nyilvántartásba vételi szám: E-000447/2014), kellő számú jelentkező esetén önköltséges Inszeminátor (szarvasmarha) képzést indít 2019. októberétől.

Jelentkezni: 2019. november 18-ig lehet!

Inszeminátor - szarvasmarha (nyilvánt. vételi száma: E-000447/2014/B009)

A képzés célja: olyan szakismerettel és felkészültséggel rendelkező szakemberek képzése, akik a kis- és nagyüzemi szarvasmarha állomány mesterséges megtermékenyítését optimális időben, módon és a legeredményesebben tudják elvégezni, a termékenyítő anyagot kezelni és a tenyésztési munkában részt venni.

A résztvevők szakmailag felkészült oktatók segítségével a legfrissebb szakismereteket sajátíthatják el. A gyakorlati képzés helyszínét biztosítjuk.

A képzés összóraszáma: 300 óra
Elméleti-gyakorlati órák aránya: 40:60%
A képzés előfeltétele:

• nyolcadik évfolyam elvégzésével tanúsított alapfokú iskolai végzettség
  • 3 év állattenyésztési gyakorlat
  • egészségügyi alkalmasság

A képzés díja: 200.000.- Ft, amely tartalmazza az oktatási segédlet árát és a vizsgadíjat is. Részletfizetés lehetséges (2 részletben fizethető).

A jelentkezési lap [INNEN LETÖLTHETŐ]

Bővebb információ:

Tóthné Kardos Ágnes, tel.: 06-62/532-990/112; e-mail: tothne.kardos.agnes@mgk.u-szeged.hu,

Nagy Tímea, tel.: 06-62/532-990/145, e-mail: to@mgk.u-szeged.hu