Megszületett a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj pályázatok eredménye

Az SZTE Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottság 2021. július 20. napján rangsorolta az ösztöndíjra pályázókat.

A Mezőgazdasági Kar Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottsága értékelte a 15 db beérkezett pályázatot, melynek során – az Egyetemi Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Szabályzat alapján – meghatározásra került az érvényes pályázatok köre. Érvényes pályázatot azok a hallgatók adhattak be, akik a pályázati időszakban teljesítettek 55 kreditet, nem volt olyan felvett tárgyuk, amit nem teljesítettek vagy a tanulmányi átlaguk 4,5-nél több volt.

A Bizottság minden érvényes pályázatot részletesen értékelt a kari pontszámítási elvek alapján és sorba rendezte azokat.

A Mezőgazdasági Kar kerete a 2021/2022-es tanévben a nemzeti felsőoktatási ösztöndíjra 1 fő, illetve a kiemelt ösztöndíjra is 1 fő.

A végleges kari rangsorról a döntést az Szegedi Tudományegyetem NFÖ Bizottsága hozta meg.

Az a pályázó, aki a döntéssel nem ért egyet, az egyszerűsített jogorvoslati kérelmét az oktatási rektorhelyettesnek címezve, a Kar Dékáni Hivatalába juttassa el legkésőbb 2021. július 26. (hétfő) éjfélig.

Ide kattintva letölthető a bizottság által jóváhagyott kari rangsor.