TDK_egyetemi_felhivas_2023_2024-es_tanev_boritokep

Tudományos Diákköri Konferencia - Pályázati felhívás egyetemi hallgatóknak

Felhívás Tudományos Diákköri Konferenciára

Az SZTE Mezőgazdasági Kara idén is megrendezi meghatározó,

tudományos versenyét. A konferenciára elsősorban az agrárium, a vidékfejlesztés,

a természetvédelem, az ökonómia és vadgazdálkodás területéről várunk pályamunkákat.

A felhívás nemcsak karunk hallgatóinak szól, versenyünk nyitott minden olyan versenyző számára, aki tudományos munkáját a fenti témakörökben végzi.

A végzős BSc-s hallgatók szakdolgozatukat is benyújthatják tudományos diákköri munkának.

A formai és tartalmi követelmények az alábbi linken érhetők el:

Fontos dátumok: Benyújtási határidő: 2023. október 27. (péntek)

Szóbeli prezentáció: 2023. december 6. (szerda)

A pályamunkákat csak elektronikus formában kell benyújtani a tdt.mgk@szte.hu e-mail címre, 2023. október 27-én éjfélig.

A verseny:

A benyújtott dolgozatokat szakmai zsűri értékeli. A legjobb munkák szerzői dolgozatukat

a 2023. december 6-án tartandó Tudományos Diákköri Konferencián előadás formájában mutatják be.

Az SZTE Mezőgazdasági Kar hallgatói a sikeres TDK szerepléssel mentesülnek a szakdolgozatvédés alól.

Az Országos Tudományos Diákköri Konferencián résztvevő hallgatók az SZTE Mezőgazdasági Kar szakirányú továbbképzésein tandíjmentességet nyerhetnek a képzés utolsó félévére.

A rendezvényt jelenléti formában tervezzük megtartani.

A pályázati felhívás ITT letölthető.