SZTE MGK 2015. november

2015. november 11.

2015. október 30.

2015. október 21.

Kérdezzen az akadémikusoktól! E lehetőséget kínálja a Magyar Tudomány Ünnepe idei rendezvénysorozata, amelynek országos nyitányát először rendezik Szegeden. A 2015. november 9-i ünnepségen az MTA elnöke a sokakat érdeklő kérdésre válaszol: Hogyan működik a tudomány? Lovász László előadása nyilvános, de regisztrációhoz kötött. Az SZTE polgárait szeretettel várják a rendezvényre.

2015. október 14.

A Magyar-Holland Baráti Társaságnál Hódmezővásárhelyen vendégeskedő, a farmgyakorlatért felelős holland vezetők karunkon jártak a már hosszú évek óta létező farmgyakorlat aktuális kérdéseinek megbeszélése céljából.

2015. szeptember 29.
A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara idén ötödik alkalommal csatlakozott a Kutatók Éjszakája országos programsorozatához. A szeptember 25-én, pénteken este a Kar Andrássy úti épületében az érdeklődők változatos programok közül választhattak.
2015. szeptember 07.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara, Hódmezővásárhely, kellő számú jelentkező esetén önköltséges aranykalászos gazda és méhész OKJ-s szakképesítéseket indít.