SZTE MGK 2017. október

2017. október 30.

Az Országgyűlés Elnöke, a Miniszterelnökséget vezető miniszter, valamint az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője pályázatot hirdet "Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban" címmel egyetemi és főiskolai hallgatók részére.

2017. október 30.

Az SZTE Mezőgazdasági Kar Gazdálkodási és Vidékfejlesztési Intézete pályázatot hirdet egyetemi docens, főiskolai docens valamint tanársegéd/adjunktus munkakörök betöltésére.

2017. október 25.
2017. október 12.

A hagyományoknak megfelelően a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara Nyílt Napokat tart, melyek keretében teljes körű felvételi tájékoztatást nyújtunk, és az érdeklődők megismerhetik képzési kínálatunkat. A program keretében igény esetén óralátogatásra is van lehetőség.