egerhirek

Állami vadászvizsgát megelőző tanfolyam

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara Állami Vadászvizsgát megelőző tanfolyamot indít

A vidékfejlesztési miniszter 126/2013. (XII.17.) VM rendelete a vadászvizsgát megelőző tanfolyamról és a vadászvizsgáról (ITT OLVASHATÓ - https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=a1300126.vm).

A tanfolyam kezdése: 2020. április 20 (péntek)

A jelentkezés feltétele:

• Minden magyarországi lakóhellyel rendelkező, 17. életévét betöltött magyar állampolgár, vagy a Magyar Köztársaság területén állandó tartózkodásra jogosító személyi igazolvánnyal rendelkező, 17. életévét betöltött nem magyar állampolgár.
  • A tanfolyamra az ország bármely megyéjében lakó állampolgár jelentkezhet.

A képzés időtartama, jellege, helyszíne:

• Időtartama 100 óra (70 óra tantermi előadás és 30 óra gyakorlati foglalkozás).
  • A tanfolyam hossza 10 hét.
  • A foglalkozások ideje péntekenként 14.00 órai kezdéssel 5x45 perc és szombatonként 8.00 órai kezdéssel 5x45 perc 10 héten keresztül.
  • A tantermi előadások helye a SZTE MGK (6800 Hódmezővásárhely, Andrássy u. 15.
  • A gyakorlati foglalkozások közeli lőtereken és vadászterületeken lesznek megtartva.

A képzés díja:

• Teljes díj 140.000 Ft
  • A SZTE volt hallgatóinak 125.000 Ft
  • Az SZTE dolgozóinak 120.000 Ft
  • Az SZTE hallgatóinak 110.000 Ft

A vizsgadíj 20.000 Ft, a tanfolyam díja ezt nem tartalmazza.

A tanfolyam díja tartalmazza:

• tematika szerinti elméleti és gyakorlati oktatást,
  • saját tananyagainkat az elméleti képzéshez kapcsolódóan digitális formában,
    • tudásszint felmérést a tanfolyam végén,
    • gyakorlati bemutatót a vadászterületeken (tematika szerint),
    • lőtéri gyakorlati oktatást, gyakorlást (tematika szerint),
    • egy gyakorló „rotte” anyagköltségét (25 db sörétes lőszer és korong, valamint 4 db golyóslőszer),
    • a vadászvizsga időpontjának egyeztetését

Jelentkezési szándéka esetén kérjük, hogy a mellékelt jelentkezési lapot kitöltve, címünkre visszaküldeni szíveskedjen. A jelentkezési lap beérkezésével automatikusan regisztráljuk a képzésre.

Jelentkezési határidő: 2020. április 10.

A képzéssel kapcsolatos egyéb tudnivalókról a tanfolyamkezdést megelőzően küldünk értesítést.

A tanfolyam indulásának feltétele min. 10 fő jelentkezése. Maximum létszám 20 fő, amely a jelentkezések (regisztráció) időpontja szerint automatikusan töltődik fel.

Érdeklődni: SZTE MGK Tanulmányi és Továbbképzési Osztály: 62-532-990