egyszazalek2017

Támogassa adója 1%-ával az Agrármodernizációs és Régiófejlesztési Alapítványt!

AGRÁRMODERNIZÁCIÓS ÉS RÉGIÓFEJLESZTÉSI ALAPÍTVÁNY KURATÓRIUMA

6800 Hódmezővásárhely Andrássy u. 15.
Elnök: Dr. Horváth József

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Tájékoztatom, hogy a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Karához (Hódmezővásárhely) kötődő Agrármodernizációs és Régiófejlesztési Alapítvány (AGRA) a 2016-os adóévre vonatkozóan jogosult a személyi jövedelemadó 1%-felajánlások gyűjtésére.

Az SZJA 1% felajánlás az adózónak semmibe sem kerül, hiszen rendelkezés nélkül az összeg a központi költségvetés bevétele lesz, részünkre történő felajánlásával azonban az AGRA olyan bevételhez juthat, amelyet a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar oktatásának-kutatásának, infrastruktúrájának fejlesztésére, az agrárszakma fiatalok körében történő népszerűsítésére, a hallgatók tehetséggondozására, nyelvvizsga megszerzésük támogatására fordíthat. A befolyt bevételek felhasználásáról az Alapítvány Kuratóriuma dönt.

Az alapítvány főbb adatai az alábbiak:
Név: Agrármodernizációs és Régiófejlesztési Alapítvány
Székhely: 6800 Hódmezővásárhely, Andrássy u. 15.
Adószám: 18453472-1-06
Bankszámlaszám (K&H Bank): 10200184-28112884-00000000

Kérem, ha tehetik, támogassák az AGRA-t adójuk 1%-ával. Külön megköszönöm, ha ismerőseik körében is népszerűsítik a lehetőséget és közösen segítjük a jövő nemzedék agrárszakembereinek képzését.

A felajánlással kapcsolatban további felvilágosítás kérhető az alul látható elérhetőségeken.

Hódmezővásárhely, 2017. január 30.

Segítő támogatását előre megköszönve,
Üdvözli: