Makra-web

Dr. Makra László a Karunk részvételével folyó PRACTICOR ® EUROREGIO román-magyar Európai Uniós projekt keretében április 21-22.-én 3 előadást tartott Temesváron a Politehnica Egyetemen

Karunk részt vesz a Temesvári Politehnica Egyetem vezetésével, továbbá a Resicai Egyetem és a Szegedi Tudományegyetem közreműködésével indított Romániában kiírt “Regional and Euro-regional Partnership for the Transition to the Labour Market through Career Counselling and Internships at Potential Employers - PRACTICOR ® EURO-REGIO” című Európai Uniós kutatási projektben, melynek futamideje 2 év (2015-2016). A Kar részéről a projekt résztvevői Dr. PhD habil. Bodnár Károly, főiskolai tanár, a Gazdálkodási és Vidékfejlesztési Intézet vezetője, valamint Dr. PhD habil. Makra László egyetemi docens, szintén az Intézet oktatója.