Szakmai tanácskozás

PROGRAMINDÍTÓ SZAKMAI TANÁCSKOZÁS A VADGAZDÁLKODÁSRÓL

Vadgazdálkodási kutatócsoportunk Dr. Majzinger István intézetvezető egyetemi docens vezetésével a mezei nyúl állomány létszámának növelésének új módszerét dolgozta ki.

Karunk vadgazdálkodási kutatócsoportja Dr. Majzinger István intézetvezető egyetemi docens vezetésével kidolgozott egy módszert, amely a mezei nyúl állomány létszámának növelését célozza meg. A program ismertetése a térség vadásztársasági vezetői, valamint Csongrád és Békés megyei szakigazgatási vezetők jelenlétében történt. Többen a helyszínen jelezték, hogy csatlakoznak, így Soós László tájegységi fővadász koordinálásával a kutatócsoport és a vadásztársaságokkal közös fejlesztés indul. A szakmai programba a vadgazda mérnök hallgatókat is bekapcsoljuk.

Szakmai tanácskozás (1)

Szakmai tanácskozás (2)