2018. január 25. Nyílt Nap

Nyílt Nap és vendégtanári program

2018. január 25-én Nyílt Napot szerveztünk és vendégtanári előadásokat tartottunk Karunkon.

A program keretében Dr. Jakab Péter főiskolai docens növény- és rovarismereti tesztjét tölthették ki az érdeklődők, majd Dr. Kocsisné Dr. Gráff Myrtill főiskolai docens „Tejút” – a tehéntől az asztalig c. előadását hallgathatták meg.

Az előadásokat követően Dr. habil. Horváth József egyetemi docens, dékán köszöntötte a jelenlévőket, majd a felvételiről és a tanulmányi ügyekről hangzott el tájékoztató.

Bemutatkoztak a duális képzésben résztvevő partner-cégek, Ledóné Dr. Darázsi Hajnala (Délkertész) és Földesi Lászó (Hód-Mezőgazda Zrt.) képviseletével.

ÚNKP ösztöndíjas és volt MGK-s hallgatók is szót kaptak, hogy elmondják gondolataikat, tapasztalataikat a kari képzésekről.

A programot Dr. Jani Péter tanársegéd, dékáni hivatalvezető „Dönts helyesen – Szelektálj!” c. pályázati ismertetője, illetve Dr. Csiba Anita adjunktus „Vágóhídi melléktermékek” c. előadása zárta.