Kémialabor

Pályázat kémiatanári (oktatói) munkakör betöltésére

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara pályázatot hirdet kémiatanári (oktatói) munkakör betöltésére

Feladatok

A megbízandó oktató feladata a Kémia, a Biokémia, a Mezőgazdasági környezetvédelem, az Agrár-környezetgazdálkodás és a Mezőgazdasági termékek élelmiszerbiztonsága című tárgyak elméleti és gyakorlati anyagának oktatása magyar és angol nyelven, a tantárgyakhoz kapcsolódó tananyag-fejlesztés, valamint az oktatott tantárgyak témaköreiben TDK-munkát vagy szakdolgozatot készítő hallgatók munkájának irányítása.

A foglalkoztatásra közalkalmazotti jogviszony keretében, teljes munkaidős, határozott idejű jogviszony keretében kerül sor.

Elvárások

• kémia-környezettan vagy kémia-biológia szakos középiskolai tanári, vagy vegyész egyetemi végzettség,
  • angol nyelvismeret,
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Előny

• felsőoktatásban szerzett tapasztalat,
  • doktori fokozat.

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely

Illetmény: Kjt. szerint

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• részletes, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata,
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

A pályázatok benyújtásának módja:

• elektronikusan: a dekanihivatal@mgk.u-szeged e-mail címre VAGY
  • személyesen: SZTE Mezőgazdasági Kar Dékáni Hivatal (6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.)

A munkakör betölthetőségének időpontja

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. január 29.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. február 1.

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Információ

A pályázattal kapcsolatban további felvilágosítás a jani.peter@mgk.u-szeged.hu e-mail címen, vagy a 62/532-990-es telefonszámon kérhető.