Szegedi Tudományegyetem, Mezőgazdasági Kar Ahol tudás és szándék találkozik

AGRIVOC TEMPUS találkozó Mostarban

AGRIVOC-WEB

2014. július 05.

Az AGRIVOC TEMPUS projektmenedzsmentjének soros találkozójára Bosznia-Hercegovinában, Mostarban került sor 2014. június 27-én. A helyszín a Djemal Bijedic Egyetem Agromediterrán Karon volt. A találkozón a szerb, boszniai, görög és magyar partnerek vettek részt. A SZTE Mezőgazdasági Kart Dr. Bodnár Károly főiskolai tanár, intézetvezető, a projekt egyik szakértője képviselte. A megbeszélésen a partnerek meghallgatták a koordinátor beszámolóját a projekt időarányos feladatairól és azok teljesítéséről. Jelenleg a projekt keretében kialakított tantervek akkreditálása, néhány kedvezményezettnél már a beiskolázás zajlik. Azon intézmények képviselői, ahol eszközbeszerzés is történt, beszámoltak a beszerzés folyamatáról. A találkozót üzemlátogatás, kulturális és gasztronómiai program egészítette ki.

AGRIVOC