Szegedi Tudományegyetem, Mezőgazdasági Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Kiváló csapatsikerek

Fozoverseny-web

2014. június 24.

1. A SZTE IX. Alma Mater Weekend főzőversenyén 2014.06.20.-án 10 induló között Karunk "Vásárhelyi Betyárok" nevű csapata első helyen végzett és az Aranyfakanál díjban részesült. A csapat tagjai: Hajnal Ferenc, Hatvanyi Ferenc és Horváth Tímea hallgatók; az oktatók-dolgozók képviseletében pedig Komarek Levente csapatkapitány, Nagy Tímea és Horváth József. A csapatot a helyszínen támogatta és örömünkben osztozott még: Nagy Sándorné, valamint Gál István volt hivatalvezető kollégánk.

SZTE IX. Alma Mater Weekend

2. Az "Egy-Kör 2" elnevezésű egyetemisták és főiskolások környezettudatossági vetélkedőjének országos döntőjében 2014.06.21.-én Karunk "Hódok a mezőről" nevű csapata a rendkívül előkelő harmadik helyezést érte el. A csapat tagjai: Berg Ágnes, Huber Zsófia és Nagy Attila.

Mindkét kiváló teljesítmény más-más módon, de egyaránt nagyban hozzájárul ahhoz, hogy Karunk jó hírneve és elismertsége Egyetemünkön belül és azon kívül tovább erősödjön.

Egy-Kör 2