Szegedi Tudományegyetem, Mezőgazdasági Kar Ahol tudás és szándék találkozik

KARUNK ELISMERÉSBEN RÉSZESÜLT AZ ÚJVIDÉKI EGYETEM MEZŐGAZDASÁGI KARÁTÓL

H2870010

2014. november 23.

Az Újvidéki Egyetem Mezőgazdasági Kara fennállásának 60. évfordulóját ünnepli. Ebből az alkalomból jubileumi ünnepséget szerveztek, ahol Karunkat a több évtizedes szakmai együttműködés elismeréseként díszoklevéllel és emlékplakettel tüntették ki. A két kar az elmúlt időszakban több sikeres nemzetközi projektben vett közösen részt. Az elismerést Prof. Milan Popovic, az ünnepelt kar dékánja adta át. Karunkat Prof. Bodnár Károly előző, és Horváth József jelenlegi dékán képviselte, akik nem érkeztek üres kézzel. A Kari Tanács által adományozott elismerő oklevél mellé egy, az ajándékozó és ajándékozott intézmények logójával és az alkalom megjelölésével díszített gyönyörű vásárhelyi kerámia tányért vittek magukkal.