A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara pályázatot hirdet laboráns munkakör betöltésére

Feladatok

A megbízandó laboráns feladata a vizsgálati minták átvétele, adatrögzítése; a minták előkészítése, feldolgozása;
a laboratóriumi berendezések szakszerű kezelése; minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés; az intézeti adminisztrációs feladatokban való közreműködés.
A foglalkoztatásra közalkalmazotti jogviszony keretében, teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony keretében kerül sor.

Elvárások

- szakirányú középiskolai végzettség (vegyész technikus)
- magyar állampolgárság,
- büntetlen előélet,
- MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Előny

- kémia-környezettan vagy kémia-biológia szakos középiskolai tanári, vagy vegyész egyetemi végzettség,
- angol nyelvismeret,
- felsőoktatásban szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Hódmezővásárhely
Illetmény: Kjt. szerint

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

- részletes, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz,
- motivációs levél,
- végzettséget, képesítést tanúsító okiratok fénymásolata,
- nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

A pályázatok benyújtásának módja:

- elektronikusan: a jani.peter@mgk.u-szeged e-mail címre VAGY
személyesen: SZTE Mezőgazdasági Kar Dékáni Hivatal (6800 Hódmezővásárhely, Andrássy út 15.)

A munkakör betölthetőségének időpontja
A pályázat benyújtásának határideje: 2020. február 12.
A pályázat elbírálásának határideje: 2020. február 17.
A munkakör a pályázatok elbírálását követően tervezetten 2020. március 1-jétől tölthető be.
Információ
A pályázattal kapcsolatban további felvilágosítás a jani.peter@mgk.u-szeged.hu e-mail címen, vagy a 62/532-990-es telefonszámon kérhető.