Kiemelt hírek

2018. február 16.

Középiskolások, egyetemisták figyelem! Az AGRA Alapítvány esszéíró pályázatot hirdet szelektív hulladékgyűjtés-és feldolgozás, újrahasznosítás, tudatos vásárlás témaköreiben. Fődíj egy tablet! Jelentkezz!

2018. február 03.

Vadgazdálkodási kutatócsoportunk Dr. Majzinger István intézetvezető egyetemi docens vezetésével a mezei nyúl állomány létszámának növelésének új módszerét dolgozta ki.

2018. január 30.

2018. január 25-én Nyílt Napot szerveztünk és vendégtanári előadásokat tartottunk Karunkon.

2018. január 27.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara 2018. január 20-án tartotta diplomaátadó ünnepségét Hódmezővásárhelyen, a Bessenyei Ferenc Művelődési Központban.

2017. november 12.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara tehetséggondozó program keretében a 2017/2018-as tanévben is meghirdeti a pályázatot középiskolások számára.

2017. október 12.

A hagyományoknak megfelelően a Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara Nyílt Napokat tart, melyek keretében teljes körű felvételi tájékoztatást nyújtunk, és az érdeklődők megismerhetik képzési kínálatunkat. A program keretében igény esetén óralátogatásra is van lehetőség.

2017. augusztus 29.

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) Mezőgazdasági Kara Állami Vadászvizsgát megelőző tanfolyamot indít.