SZTE MGK 2017 március

2017. március 27.

Az Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kar (Hódmezővásárhely) és a Magyar Juh- és Kecsketenyésztő Szövetség 2017. május 6-án (szombat) a XXXIII. Szent György-napi Juhásztalálkozó alkalmával ismét hagyományos FŐZŐVERSENYT rendez.

2017. március 27.

A Szegedi Tudományegyetem Mezőgazdasági Kara

pályázatot hirdet

hivatalvezetői beosztás betöltésére

2017. március 24.

LOGISZTIKA A DÉL-ALFÖLDÖN – IN MEMORIAM PROHÁSZKA OTTÓ

A következőkben ismertetjük a 2017-ben ismét megrendezésre kerülő "Logisztikai nap" rendezvény programját.

2017. március 14.

Az Emberi Erőforrások Minisztere hátrányos helyzetű (elsősorban roma) fiatalok számára, média témában alkotói támogatásra pályázati felhívást tesz közzé.

2017. március 13.

Az Agrár-felsőoktatási Intézmények Országos Gazdászversenyét eddig évről-évre Kaposváron rendezték meg. Az egyik legsikeresebb intézmény az SZTE Mezőgazdasági Kara, hiszen a hódmezővásárhelyi gazdász hallgatók az elmúlt 3 évben kétszer is megnyerték az országos versenyt.

2017. március 13.

A Szegedi Tudományegyetem agrárképzése (mezőgazdaság és erdőgazdálkodás) 2017-ben a brit QS World University Rankings világegyetemi rangsorában ismét az előkelő 151-200 helyre került. Ezen a ranglistán a hazai agrárképzést folytató felsőoktatási intézmények közül a Szegedi Tudományegyetem mellett, a Debreceni Egyetem ért el hasonló szép sikert.

2017. március 08.

Hét területen került a világ legjobb 500 egyeteme közé a Szegedi Tudományegyetem a Quacquarelli Symonds (QS) legfrissebb tudományterületi listáin.

2017. március 01.

A SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM