Tudományos Diákköri Konferencia Versenyfelhívás Középiskolásoknak

Érdekel a mezőgazdaság? A természetvédelem vagy a vadgazdálkodás? Inkább a vállalatgazdálkodás vonz? Lenne ötleted, hogy hogyan fejlődhetne a településed? Esetleg a gazdaságotokról mesélnél? Már most tudod milyen vállalkozást indítanál? Versenyezz nálunk!

Pályázati feltételek:

• Pályázhat valamennyi hazai és határon túli középiskola nappali tagozatos hallgatója
  • A versenyre egyéni pályázók jelentkezését várjuk
  • A benyújtott versenymű olyan munkát tartalmazzon, amely korábbi más versenyen, pályázaton nem került bemutatásra
  • A pályamunkák elbírálásakor kitétel, hogy az eredmények saját vizsgálatokon, gondolatokon, következtetéseken alapuljanak
  • A versenyen való részvétel ingyenes

A verseny:

A benyújtott dolgozatokat a Kar által delegált szakmai zsűri értékeli. A legjobb munkák szerzői dolgozatukat a 2019. december 4-én tartandó Tudományos Diákköri Konferencia Középiskolai Szekciójában előadás formájában bemutatják.

Fontos dátumok:

• Benyújtási határidő: 2019. november 22. (péntek), 20:00 (CET)
  • Szóbeli prezentáció: 2019. december 04. (szerda)

TOVÁBBI RÉSZLETEK ITT